آراد کرافت
خانه / پاکت کرافت شفاف / پاکت شفاف کرافت و متالایز خشکبار انبوه

پاکت شفاف کرافت و متالایز خشکبار انبوه

پاکت شفاف کرافت و متالایز برای بسته بندی انواع خشکبار و مواد غذایی در حجم عمده و انبوه با قیمتی ارزان توسط این بازرگانی عرضه می گردد.

صنعت بسته بندی با توجه به میزان تقاضای بازار انواع محصولات غذایی و بهداشتی دست خوش تغییراتی شده که امروزه با بکارگیری تنوع در پاکت های کرافت، پاکت شفاف کرافت و متالایز برای نگهداری از اقسام خشکبار و قهوه به قیمت روز گردآوری شده و در دسترس مشتریان عزیز قرار گیرد.

قیمت پاکت کاغذی کرافت

پاکت شفاف کرافت که هم به صورت کاغذی و هم به شکل متالایز قابل خرید و فروش می باشد در زمره بسته بندی های پر فروش و محبوب جهت انواع محصولات قرار دارد. شفاف بودن لایه رویی این محصولات موجب شده تا فعالان تجاری بتوانند محصولات خود را در پاکت های شکیل ایستاده کرافت در بازار توزیع نموده و به مصرف کنندگان خود این اطمینان را بدهند که از خرید محصولات با کیفیت به همراه بهترین نوع بسته بندی برخوردار خواهند شد.

پاکت خشکبار کرافت

یکی از پر مصرف ترین مواردی که خرید پاکت شفاف کرافت با آن روبرو می شود استفاده برای بسته بندی خشکبار بوده که این نوع پاکت کاغذی توانسته با جذابیت خود میزان فروش محتویات خود را دو چندان بنماید.

پاکت کرافت پنجره دار

پاکت خشکبار کرافت با داشتن لایه داخلی مناسب جهت مراقبت از محتویات داخلی خود در برابر عواملی چون بخار، گرد و غبار و با برخورداری از خاصیت ضد رطوبت توانسته با حفظ کیفیت انواع خشکبار و آجیل به بهترین گزینه جهت بسته بندی این محصولات مبدل گردد.

پاکت متالایز

در خرید و فروش پاکت شفاف کرافت این نکته قابل توجه قرار خواهد گرفت که نوع متالایز آن جهت بسته بندی مناسب تر است یا مدل کاغذی؟

در پاسخ می توان گفت که با توجه به اینکه این پاکت های کرافت چند لایه برای بسته بندی طیف گسترده ای از محصولات در نظر گرفته می شوند معمولا تناسب این دو نوع جنس بسته بندی به محصولی باز می گردد که قرار است درون پاکت جای گیرد.

انواع پاکت کرافت

بر همین اساس بازرگانی آراد کرافت با درنظر گرفتن مهم ترین معیار ها در خرید و فروش و نیز با ارائه انواع متنوعی از پاکت شفاف کرافت بر آن شده تا بتواند ارمغان کاربرد بهترین کیفیت بسته بندی را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهه پوررستمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192133448
پست الکترونیکی: Ela.pourrostami@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پاکت چند لایه کرافت

پاکت متالایز بسته بندی انواع خشکبار مشهد

پاکت متالایز از نمونه های جالب بسته بندی بوده که توانسته با کیفیت اعلای خود …