آراد کرافت
خانه / پاکت کرافت پنجره دار / پاکت کرافت زیپ دار و پنجره دار گلاسه

پاکت کرافت زیپ دار و پنجره دار گلاسه

پاکت کرافت زیپ دار یکی از مهم ترین مدل های بسته بندی های کاغذی محسوب شده که به جهت سهولت در باز و بسته شدن درب آنها افراد تمایل دارند که از کاربرد آن بهره برداری های لازم را به عمل آورند.

قرارگیری بسته بندی کاغذی پاکت کرافت زیپ دار و پنجره دار در میان سایر محصولات این صنعت موجب شده تا بمنظور بالا رفتن امنیت بهداشتی غذایی این پاکت ها با استقبالی بی نظیر مواجه گردند.

پاکت کرافت پنجره دار

با وجود جذابیت هایی که مدل های متفاوت پاکت کرافت زیپ دار و پنجره دار در رنگ های متفاوت نخودی یا سفید دارند فعالان اقتصادی سعی بر خرید مستقیم این محصولات زیبای بسته بندی جهت توزیع عمده اقسام مواد غذایی و صنعتی دارند. بنابراین مصرف پاکت کرافت زیپ دار توانسته به درجه بالایی در سفارشات رسیده و مشکلات ناشی از مصرف پلاستیک را در بسته بندی برطرف بنماید.

پاکت ایستاده زیپ دار

در امر بسته بندی ایجاد امنیت جهت محتویات داخلی بسته از اولویت بالایی برخوردار است علاوه بر این وجود ظاهر زیبا و مدرن در کنار کیفیت برای مصرف کنندگان مواد غذایی معیاری معتبر را ایجاد میکند. پاکت ایستاده زیپ دار در حقیقت همان پاکت کرافت زیپ دار بوده که به دلیل راحتی که باز و بسته شدن درب این پاکت ها برای مصرف کنندگان داشته از محبوبیت بالایی جهت انواع خشکبار و میوه خشک استفاده می شود.

پاکت کرافت زیپ کیپ

در واقع فعالان صنعت غذایی بر این نکته تاکید میکنند که کیفیت پاکت های بسته بندی باید در کنار ظاهر آنها در درجه اول قرار گیرند و با بهترین مواد اولیه جهت خرید و فروش راهی بازار تقاضا گردند.

چاپ روی پاکت زیپ دار

از دیگر امکاناتی که در تولید و عرضه انواع پاکت کرافت زیپ دار برای مشتریان در نظر گرفته شده است امکان ایجاد چاپ روی پاکت ها است. به شکلی که میتوان انواع نام تجاری و یا لوگوی اختصاصی برند های اقتصادی را به همراه ادرس و نشانی تولید کنندگان محصولات خشکبار به شکل طلا کوب و یا با کیفیت مناسب با چاپ ۸ رنگ با کیفیت رو و پشت پاکت ها درج نمود.

پاکت کرافت زیپ دار

البته چاپ دار بودن انواع پاکت کرافت زیپ دار و یا سفارش پاکت های خام بر روی قیمت این محصولات و نیز زمان ارسال آنها نیز متاثر قرار گرفته و مبتنی بر انتخاب مشتریان این محصولات در ابعاد گوناگون بدست متقاضیان خواهد رسید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهه پوررستمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192133448
پست الکترونیکی: Ela.pourrostami@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پاکت بسته بندی کرافت

قیمت پاکت بسته بندی کرافت نان فانتزی

قیمت پاکت بسته بندی کرافت برای انواع محصولات همچون نان فانتزی و خشکبار با توجه …