آراد کرافت
خانه / پاکت کرافت ساندویچ / خرید جعبه برگر بصورت اینترنتی و عمده

خرید جعبه برگر بصورت اینترنتی و عمده

خرید جعبه برگر
خرید جعبه برگر مدل سدفی

برگر یکی از پرطرفدارترین آیتم های منو های فست فود ها و رستوران هاست که بیرون بر زیادی هم دارد. در حال حاضر برای پک کردن برگر و دلیوری آن تا دست مشتری عموما از جعبه های برگر استفاده می شود که آمار خرید جعبه برگر نیز گویای این است که این نوع بسته بندی امتحان خود را پس داده و مورد پسند عموم مشتریان واقع شده است.

خرید جعبه برگر
خرید جعبه برگر مدل صندوقی

اما امروز با در نظر گرفتن نقش اینترنت در راحتی خرید های روزمره و حتی خرید های کاری و صرفه جویی در زمان، خرید های اینترنتی بیش از پیش افزایش یافته است. این به معنای کسب اعتماد بیشتر مشتریان توسط فروشنده های غیرحضوری است که در مقابل آن ، تعهد فروشنده به مشتری را می طلبد.

خرید جعبه برگر

روزانه حجم زیادی از خرید جعبه برگر توسط صاحبان فست فود ها و رستوران ها بصورت تلفنی و اینترنتی ثبت سفارش می شود. که با مواد اولیه با کیفیت و مناسب این صنعت به پروسه ی تولید و چاپ سپرده می شود. سفارشات پس از تولید در اسرع وقت در مسیر تحویل به مشتری قرار می گیرند.

خرید جعبه برگر

فلذا با این تفاسیر متقضیان خرید جعبه برگر می توانند با صرف کمترین زمان برای خرید، محصولاتی با کیفیت مطلوب و با قیمت مناسب و ارزان را در محل خود تحویل بگیرند.

خرید جعبه برگر
خرید جعبه برگر مدل سفره ای

تاریخچه برگر

اصطلاح همبرگر در اصل از هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان گرفته شده است. همانند فرانکفورتر و وینر که نام هایی دیگر از غذاهایی مبتنی بر گوشت هستند که از نام شهرهای فرانکفورت و وین در آلمان گرفته شده است. بعدها همبرگر به واژه ای مستقل و تبدیل به برگر شد.

اشاره ای به “استیک هامبورگ” در اوایل سال ۱۸۸۴ در مجله بوستون وجود دارد. مقاله ای در مورد “اتومبیل ساندویچی” نوشته شد که بخشی از آن به این ترتیب بود: یکی از محبوب ترین ها که فقط پنج سنت قیمت دارد، ساندویچ استیک همبرگر است ، گوشتی که در ظروف کوچک آماده و قالب گیری می شود و در حالی که منتظر می مانید روی آتش و بنزین پخته می شود.

خرید جعبه برگر

به گفته رزا دلاورو ، نماینده كنگره كنكتیكات ، همبرگر ، یك تكه گوشت چرخ شده بین دو برش نان ، برای اولین بار در سال ۱۹۰۰ توسط لوئیس لاسن ، مهاجر دانماركی ، مالك رستوران لویی لانچ در نیوهاون ، در آمریكا ارائه شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
الهه پوررستمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192133448
پست الکترونیکی: Ela.pourrostami@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع جعبه ساندویچ

خرید انواع جعبه ساندویچ در قم با قیمت ارزان

تا چندی پیش تقریبا دلیوری تمام سفارشات بیرون بر فست فودها و رستوران ها توسط …